0
  • Hakkımızda
  • Bu bölümde firmamız hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.
Hakkımızda
RoxoNet.com servisleri, satış ve pazarlama desteği RoxoNet.com tarafından verilmektedir. 2006 yılında kurulan RoxoNet.com, 2006 yılından itibaren 'anında kurulum', 'Online Türkçe kontrol paneli', 'uluslararası alan adı kaydı' gibi başlıklı hizmetlerimizle web hosting sektörüne adım attık. Bügün RoxoNet.com markası altında Türkiye'nin önde gelen web hosting firmasıdır. Bursa Yıldırım Merkezli ofis ve veri merkezimizde, dünya standartlarında Tier 2+ veri merkezimiz ve 10 yılı aşan tecrübemizle bin den fazla müşterimize hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizi Alan adı servisleri, Web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri ve müşteri destek servisleri başlıklarında gruplayabiliriz. Müşteri Destek Servislerimiz ve buna bağlı olarak müşterilerimizin memnuniyeti en yüksek önemi verdiğimiz konudur. Ülkemizdeki tüm diğer firma yada kurumlardan farklı olarak ilk iletişiminizde çözüme ulaşabilmenizi hedefliyoruz. Her müşterimiz için ayrı ayrı tahsis ettiğimiz müşteri destek uzmanlarımız tüm sorunlarınız için ilk temasınızda çözüm üretebilmeleri için seçilmiş ve yetiştirilmişlerdir. Ayrıca servis altyapımızda kullandığımız yazılımların birçoğunu firma bünyesinde geliştirmekteyiz. Buda RoxoNet.com ülkemizdeki diğer servis sağlayıcılardan ayıran en önemli özelliktir. Verdiğimiz tüm hizmetler için ayrı ayrı servis seviye garantileri(SLA) sunmaktayız. Sözleşmelerimizi aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz. Ayrıca alan adı servisleri kapsamındaki ürünler hariç tüm ürünlerimizde 15 gün koşulsuz geri iade garantisi vermekteyiz.

RoxoNet.com Vizyonu;

Uluslararası web hosting sektöründe öncelikle ülkemizde ve sonrasında tüm dünyada, en yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.

Kurumsal ve bireysel internet hizmetleri/çalışmaları alanında ihtiyaca odaklı çözümlerin sunumuna önem veriyor. Özellikle de mevcut olan yüksek kullanım potansiyellerine yanıt sunan yüksek donanımlı sunucu hizmetlerinin haricinde daha düşük kapasiteli çözüm ihtiyaçlarına yönelik de makul özelliklerde hizmetleri bulunuyor. Bu hizmet yapısı ile de tüketicinin tam olarak ihtiyacını karşılayacak, ekonomik bir çözümden yararlanarak, internetin etkin yapısı içerisinde yer alma fırsatını yakalamasına yardımcı oluyor.

RoxoNet.com Misyonu;

Kuruluşumuzdan bu zamana sadık kaldığımız misyonumuz, öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hedefleyen iş anlayışımızdır. Bu kapsamda sunduğumuz servislerde kullanımı kolaylaştırmak, servisin içeriğini zenginleştirmek, uygun fiyatlarla müşterilerimize artı değerler katabilmek önceliklerimizdir. Samimi ve çalışkan ekibimizle, en kısa sürede en verimli çözümleri sunabilmek, satış ve satış sonrası servislerimizle müşterilerimize güven verebilmek, sürekli devam eden arge çalışmalarımızla yeni gelişen dünya standartlarını hızla müşterilerimize sunabilmek, hiçbir zaman son bulmayacak mükemmele ulaşma misyonumuzun bir parçasıdır.

RoxoNet.com Kalite Politikası;

Kalite politikamız, hiç son bulmayacak mükemmele ulaşma yolunda vazgeçilmez değerlerimizdir. Kalite politikamızın temeli, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızdır. Bu çerçevede; Müşterilerimizin taleplerinden başlayarak hizmetin sunulmasına kadar olan süreçlerin dokümantasyonu oluşturulmuş, tüm aşamalar kayıt altında takip edilecek şekilde yapılandırılmıştır. Amacımı; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümlerle

Ticari Bilgiler

Firma Ünvanı : ROXONET İNTERNET HİZMETLERİ
Firma Adresi : Yıldırım Mahallesi, Kurtuluş Caddesi No: 135/B YILDIRIM / BURSA