Öncelikle belirtmek isteriz, yeni çıkan yasaya göre web sitesi olmayanlara ağır cezalar var.  Sizler bu cezalara maruz kalmak istemezsiniz, sizler adına bizlerde istemeyiz.

Yaptığımız Internet siteleri, sizin ve bizim açımızdan önemlidir. Çünkü siz kendi ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tüm dünyaya satmak istersiniz. Bizde sizin web sitenizi yaptığımız için bizde kendimizi dünyaya tanıtıyoruz.Web sitesi dediğiniz kurumsal kimliğinizi tek tık ile dünyaya tanıtmak demektir. Yaptığımız web tasarım size özel yönetim paneli ve web tasarımı tasarım yapan kolay kullanım panelidir.

Microsoft Office (word, exel, vb.) dosyasında çalışır gibi kendiniz yönetebilir ve kayıt eder Internet sitenizi yayına sokabilirsiniz.Ayrıca yaptığımız web sitelerinde Google Seo dediğimiz Google’de üst sıralarda çıkacak şekilde uyarlanmıştır. Size sadece bilgileri düzenlemek kalıyor.

Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?
Web siteniz tabi ki hedefine ve amaçlarına göre ayarlanmalıdır. Eğer ki arama motorlarında sizde üst sıralarda çıkmak istiyorsanız yazdığınız yazıların tamamen size ait olması gereklidir. Siz başka bir siteden alırsanız yazdıklarınızı Google kopya olarak görecektir ve bu sebeple fazla hit almanız mümkün olmayacak.

Web Tasarım Nasıl Olmalıdır?
1) Hızlı bir şekilde açılmalıdır ve görselliği güzel olmalıdır.
2) Firmanızı tam olarak anlatmalı ve imajınızı göstermelisiniz.
3) Ana sayfada yaptığınız işle alakalı görsel ve metin olması gerekmektedir.
4) Özellikle kullanımı kolay olmalıdır. Yani kendinizi müşteri olarak düşünün ve siteyi öyle kullanın.
5) Ayrıca yazdığınız bilgilerin yeterli olması gerekmektedir. Yani müşteri size telefon açtığında hangi ürünü istediğini kendisinin bilmesi gerekmektedir. Ürün ile alakalı size soru sormaması gerekir.
6) Tabi ki siteniz dinamik bir alt yapıya sahip olması gerekiyor. Ürün modülü olmasına dikkat etmelisiniz.

 

Dedicated Lisans

Ayl覺k
50 TL
VPS Lisans
Ayl覺k
25 TL
Dier
Hizmetlerimiz