Twitter’ın en hızlı gelişim trendine sahip olan sosyal medya mecrası olmasından dolayı çok büyük önem taşımaktadır.

Twitter hesapları bireyler veya kurumlar tarafından doğru yönetildiği takdirde kurumsal ve kişisel bloglara ve web sitelerine yadsınamayacak düzeyde ziyaretçi çekmekte ve marka bilinirliklerini arttırmaktadır. Twitter hesap yönetimleri doğru yapılmadığı takdirde ise kurumların kurumsal imajlarına ciddi düzeyde zarar vermektedir.

Twitter Hesaplarını Nasıl Yönetiriz.

- Twitter hesapları yönetilmeye başlanmadan önce öncelikli olarak faaliyet gösterilmekte olan sektör en ince ayrıntısına kadar incelenir, hedef kitlenin istek ve ihtiyaçları belirlenir, bu doğrultuda Twitter kampanyaları oluşturulur.
 - Web sitelerinde, blog sayfalarında ve tüm diğer sosyal medya mecralarında paylaşılan tüm makaleler ve duyurular twitter hesaplarında da paylaşılır. Böylelikle twitter takipçi sayıları artacağı gibi web sitelerinin ve blog sayfalarının da ziyaretçi sayıları da artar.
- Twitter hesapları olabildiğince sık güncellenerek takipçilerde merak uyandırılır.
- Twitter hesaplarında özgün ve yeni içeriklerin paylaşılması takipçilerin yeni şeyler öğrenmesini sağlayacağından Twitter takipçi sayılarının da artmasını sağlayacaktır.
- Twitter hesaplarına gelen tüm sorular yanıtlanmaya çalışılır. Çünkü ancak bu sayede takipçiler nezdinde güvenilirlilik artar.
- Hedef kitlenin Twitter hesaplarına daha rahat ulaşabilmesi için web sitelerine ve blog sayfalarına mutlaka Twitter tuşu eklenir.
- Twitter’da sadece verilen hizmetlerle ilgili içerikler paylaşılmaz, takipçilerin ilgilerini çekecek ilginç içeriklere de yer verilir. Fakat hiçbir şekilde spam içerik yollanılmaz.
- Takipçilerin yapmış olduğu yorumlar ve paylaştığı içerikler yakından takip edilir, hatta takip edilmekle kalınmayıp sordukları sorulara cevap verilir, paylaştıkları içeriklere yorum yapılır.


Twitter Yönetimi
Ayl覺k
100 TL
Dier
Hizmetlerimiz